جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
منو اصلی
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > کمیته اخلاق بالینی در مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب وعروق فرشچیان


  چاپ        ارسال به دوست

کمیته اخلاق بالینی در مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب وعروق فرشچیان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب وعروق فرشچیان،  کمیته اخلاق بالینی با حضور، حجت الاسلام و المسلمین کاظمی مسئول  محترم دفتر نمایندگی مقام رهبری در دانشگاه، در تاریخ 99/03/24 در دفتر جلسات ریاست این مرکز برگزار شد.

در این جلسه که آقای مهندس باقری مدیریت محترم بیمارستان ، سرکار خانم ذبیحیان مترون محترم بیمارستان و کلیه اعضاء محترم این کمیته حضور داشتند ، آقای مهندس باقری ضمن خیر مقدم و خوش امد گویی خدمت حجت الاسلام و المسلمین کاظمی توضیحات کاملی در خصوص اقدامات این کمیته در طول هرماه که در  جهت بررسی شکایات و پیشنهادات مراجعین و احقاق حقوق گیرندگان خدمت و رفع موانع ارائه خدمات مناسب به مراجعین و رعایت ارزش‌های متعالی اسلامی در امور پزشکی صورت  میگردد تا موجب افزایش رضایتمندی گیرندگان خدمت  و مراجعین به این می گردد را ارائه نمودند.

سپس حجت الاسلام و المسلمین کاظمی از بالا بودن میزان  رضایت بیماران وارباب رجوع از این مرکز تشکر نموده وبیان نمودند این بیمارستان در تکریم بیماران ومراجعین در دانشگاه در جایگاه بسیار خوب و ویژ ه ای  قرار دارد.

سپس در این  جلسه هم مطابق معمول مصوبات کمیته قبلی و اقدامات انجام شده برای اجرای آن بررسی شد و موارد و مسائل جدید جهت بررسی و اتخاذ تصمیم مورد بحث وتبادل نظر قرار گرفت.

 


١٤:٤٧ - 1399/03/24    /    شماره : ١٠٤٦٧٦    /    تعداد نمایش : ١٢١خروج
آدرس


آدرس: همدان، بلوار شهید فهمیده، مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب و عروق فرشچیان

تلفن: 49- 38381740 - 081               نمابر: 38381686                ایمیل:hcvc@umsha.ac.ir

کدپستی : 6517839131

شعار سال 1399: « جهش تولید »

تمامی حقوق سایت متعلق به مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب و عروق فرشچیان می باشد.