جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
منو اصلی
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > با حضور ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی همدان صورت گرفت :


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی همدان صورت گرفت :

دستگاه اکوکاردیوگرافی سه بعدی مرکز آموزشی درمانی قلب و عروق فرشچیان با حضور رئیس دانشگاه و مسئولین و کادر درمان این مرکز افتتاح و راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب وعروق فرشچیان،  آقای دکتر منافی رئیس مرکز آموزشی درمانی قلب و عروق فرشچیان در آئین افتتاح و راه‌اندازی این دستگاه اظهار داشت: مرکز آموزشی درمانی فرشچیان پیشتر در زنجیره درمانی و تشخیصی در غرب کشور اول بود و حالا با ورود این دستگاه در سطح مراکز سطح اول کشور قرار گرفتیم و تقریبا برای هیچ امر تشخیصی نیاز به ارجاع به دیگر استان‌ها نداریم.

وی با بیان اینکه راه‌اندازی اکوکاردیوگارفی در بخش استرس اکو و اکومری (بخش غیرتهاجمی قلب) روند تشخیص و درمان بیماران قلبی را بهبود می‌بخشد گفت: این دستگاه که به همت رئیس و معاونین دانشگاه تأمین اعتبار شده است نیاز استان و حتی استان‌های هم‌جوار را در تشخیص مشکلات بیماران قلبی پوشش می‌دهد.

دکتر نکیسا خوانساری متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اکو این مرکز نیز اظهار کرد: دستگاه اکوکاردیوگرافی قابلیت بیشتری برای تشخیص و تکمیل برنامه درمانی بیماری‌های دریچه‌ای و مادرزادی قلب و عروق ایجاد کرده است که تأثیر بسزایی در روند درمان آنها خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه دستگاه اکوکاردیوگرافی سه بعدی نیاز بیماران را در تنها مرکز قلب و عروق استان تحت پوشش قرار می‌دهد عنوان کرد: این دستگاه در منطقه غرب کشور نیز نظیر نداشته و یافته‌های آن با نتایج ام آر آی قلبی برابری می‌کند بر این اساس می‌توان برنامه دقیق‌تر و منظم‌تری برای درمان بیماران در این رابطه اعمال کرد. 

 


١٤:١٤ - 1399/03/29    /    شماره : ١٠٤٧٩٥    /    تعداد نمایش : ١٤٠خروج
آدرس


آدرس: همدان، بلوار شهید فهمیده، مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب و عروق فرشچیان

تلفن: 49- 38381740 - 081               نمابر: 38381686                ایمیل:hcvc@umsha.ac.ir

کدپستی : 6517839131

شعار سال 1399: « جهش تولید »

تمامی حقوق سایت متعلق به مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب و عروق فرشچیان می باشد.