جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
منو اصلی
صفحه اصلی > راهنماي مراجعين > قوانين و مقررات سايت 
قوانين و مقررات سايت
بیانیه سطح توافق خدمات مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب و عروق فرشچیان همدان
  1. از درج هر گونه مطلب که بر اساس قوانين جاري کشور جمهوري اسلامي ايران، مشمول عنوان جرم شود پرهيز شود.
  2. نشر مجدد اطلاعات با هر شکل و روشی اکیدا ممنوع است.
  3. تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.
  4. کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
  5. عضویت در سایت بيمارستان قلب و عروق فرشچيان رایگان مي باشد.
  6. به منظور ثبت و پیگیری نظرات و شکایات در تارنمای پورتال مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب و عروق فرشچیان همدان می توانید از طریق منوی راهنمای مراجعین یا از طریق لینک های پایین صفحه اقدام نمایید.

  7. به محض ثبت هر گونه درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

  8. فرم های نظر سنجی در سایت مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب و عروق فرشچیان همدان فعال می باشد که از طریق منوی راهنمای مراجعین یا از طریق لینک های پایین صفحه نظر خود را به این مرکز اعلام نمایید.

 

 

 

بیانیه حفظ حریم شخصی مرکز آموزشی درمانی قلب و عروق فرشچیان

به وب سایت مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب و عروق فرشچیان خوش آمدید. این مرکز برای حریم خصوصي کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در اين بيانيه شرح داده مي شود كه چه اطلاعاتي ، چگونه و به چه منظور از كاربران اين مجموعه  دريافت شده و درباره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضيح داده مي شود . این مرکز حفظ حريم شخصي شما را تضمين مي‌كند. اگر در هنگام استفاده از اين پايگاه اينترنتي، از شما اطلاعاتي خواسته شود كه هويت‌تان را آشكار كند مي‌توانيد مطمئن باشيد كه از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در اين بيانيه استفاده مي‌شود. در هر حال تعهدات و مسئوليت‌هاي این مرکز محدود به توانايي‌ها و امكانات دانشگاه بوده و اين مجموعه دانشگاهي در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رويدادهاي غيرمترقبه و يا اتفاقاتي كه منتسب يا ناشي از اقدامات دانشگاه علوم پزشكي همدان نباشد، مسئوليت و يا تعهدي نخواهد داشت.
ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما مي‌توانيد با مراجعه به اين صفحه از تغييرات ايجاد شده اطلاع حاصل نمایید.
- اطلاعاتی که دریافت می گردد : 
به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. اين اطلاعات براي اعمال خدمات، حفظ کيفيت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومي ناظر به استفاده از پايگاه اينترنتي به کار گرفته مي‌شود.
این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد :
اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی, شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره همراه می باشد.
مرکز آموزشی درمانی قلب و عروق فرشچیان پیشنهاد می کند بیانیه حريم خصوصي سايت‌هايي را که مي‌خواهيد از طريق اين دانشگاه به آنها لينک دهيد، مرور كرده و بدانيد آن سايت‌ها چگونه اطلاعات شما را جمع‌آوري، استفاده و منتشر مي‌كنند. اين مرکز نسبت به بيانيه حريم خصوصي و همچنين ساير محتواهاي سايت‌هاي خارج از خانواده دانشگاه علوم پزشكي همدان هيچ‌گونه مسئوليتي ندارد.
- محتوی وب سایت :
وب سایت مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب و عروق فرشچیان علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای چندين سامانه نرم افزاري مي باشد که هر يک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رساني فعاليت هاي سازمان و سرويس دهي بهتر به مراجعين مراکز درماني، عموم مردم، اساتيد، كاركنان شاغل يا بازنشسته و دانشجويان طراحي شده است .

 

آدرس


آدرس: همدان، بلوار شهید فهمیده، مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب و عروق فرشچیان

تلفن: 49- 38381740 - 081               نمابر: 38381686                ایمیل:hcvc@umsha.ac.ir

کدپستی : 6517839131

شعار سال 1399: « جهش تولید »

تمامی حقوق سایت متعلق به مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب و عروق فرشچیان می باشد.