جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
منو اصلی
صفحه اصلی > آرشيو اخبار 
اخبار > با حضور وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی بخش سی‌تی آنژیوگرافی قلب و عروق مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب وعروق فرشچیان افتتاح شد


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی بخش سی‌تی آنژیوگرافی قلب و عروق مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب وعروق فرشچیان افتتاح شد

با حضور وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بخش سی‌تی آنژیوگرافی قلب و عروق مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب وعروق فرشچیان افتتاح شد.

بخش سی‌تی آنژیوگرافی قلب و عروق مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب وعروق فرشچیان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب وعروق فرشچیان، با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بخش سی‌تی آنژیوگرافی قلب و عروق مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب وعروق فرشچیان همدان افتتاح شد.

    در این مراسم آقای دکتر حسن جلالوند رئیس مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب وعروق فرشچیان اظهار کرد دستگاه سی آنژیوگرافی زیمنس 128 اسلایس این  مرکز با اعتباری بالغ به 80 میلیارد ریال به بیماران خدمات ارئه می‌دهد.     

دکتر حسن جلالوند افزود: این دستگاه آماده پذیرش تمام بیماران برای انجام آنژیوگرافی عروق کرونر است.

با بهره برداری از این مرکز،ضرورت انجام آنژیوگرافی تهاجمی وخطرات مربوط به آن مرتفع شده به طوری که در بسیاری از بیماران با اطلاعات به دست آمده از سی تی آنژیوگرافی دیگر نیازی به آنژیوگرافی نیست.

وی ادامه داد: راه‌اندازی دستگاه سی‌تی آنژیوگرافی قلب و عروق مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب وعروق فرشچیان به متخصصان قلب و عروق شاغل در استان همدان و استان‌های همجوار برای ارجاع بیماران اطلاع‌رسانی شده است.

 

 

 


 


٠٩:٢٢ - 1396/06/11    /    شماره : ٥٤١٧٠    /    تعداد نمایش : ٤٦٢خروج
آدرس


آدرس: همدان، بلوار شهید فهمیده، مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب و عروق فرشچیان

تلفن: 49- 38381740 - 081               نمابر: 38381686                ایمیل:hcvc@umsha.ac.ir

شعار سال ۱۳۹۷: « حمایت از کالای ایرانی »

تمامی حقوق سایت متعلق به مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب و عروق فرشچیان می باشد.