«مهار تورم ، رشد تولید»

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

تماس

تماس با ما

  • تاریخ انتشار : 1403/04/18 - 09:42
  • تعداد بازدید : 44
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 39
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
ارتقاء روحیه کار تیمی و ترویج نوآوری سبب شد:

آغاز به کار کمیته پذیرش و بررسی پیشنهادات مرکز

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی قلب و عروق فرشچیان،با هدف افزایش مشارکت  کارکنان  در ارائه راه حل های خلاقانه، ترویج فرهنگ کار تیمی،سرعت بخشیدن به روند انجام امور و نیزبهبود فرآیندها،کمیته پذیرش و بررسی پیشنهادات بیمارستان قلب و عروق فرشچیان از ابتدای سال 1403 تشکیل گردید.تا در کنار استفاده بهینه از منابع موجود  فرصتی مناسب جهت شناخت، پرورش و تقویت استعدادهای فردی کارکنان فراهم سازد.

بر اساس ساز و کار و مصوبات کمیته مذکور، فرم ارائه پیشنهادات علاوه بر بارگذاری در فضای مجازی بیمارستان در واحد مدیریت اطلاعات سلامت در دسترس قرار گرفت  و مقررشد پس از تکمیل  فرم توسط فرد، پیشنهاد مذکور در پاکتی سر بسته به  واحد اطلاعات سلامت  جهت طرح  و بررسی در کمیته مربوطه تحویل گردد تا در صورت کسب امتیاز لازم ، مورد تشویق نقدی قرارگیرد.

همچنین اهداء تقدیر نامه کتبی  علاوه بر جایزه نقدی به پیشنهاداتی که در کمیته موفق به اخذ  بالاترین امتیاز گردد از دیگر قوانین قابل اجرای این کمیته  می باشد.

مشارکت درارائه پیشنهادات فارغ از وضعیت شغلی پرسنل بوده و شامل تمامی  افراد اعم از شرکتی ، قراردادی ، پیمانی،رسمی و طرحی می باشد.

دامنه موضوعات پیشنهادی نیز به دور از هر قید و بندی تمامی موارد اعم از راهکارهایی برای صرفه جوئی در تمامی منابع و ملزومات ( آب، برق، گاز، موارد مصرفی و...) ، پیشنهادات عمرانی قابل انجام ، استفاده از تکنولوژی های جدید قابل اجراء در حوزه بیمارستان ، مبحث تکریم ارباب رجوع و رفاه پرسنل  و...را در بر می گیرد./خ

  • گروه خبری : اخبار اصلی
  • کد خبر : 141934
کلمات کلیدی
زهرا خوش قیام
خبرنگار

زهرا خوش قیام

تصاویر

اسپریت پورتال نیافام

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام