«مهار تورم ، رشد تولید»

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

تماس

تماس با ما

  • تاریخ انتشار : 1403/04/19 - 16:38
  • تعداد بازدید : 53
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 49
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
گردآوری ادراکات،باورها و نظرات جمعی از مراجعین مرکز با:

برگزاری دومین فوکوس گروپ در سال 1403

 

به منظور داد و ستد فکری و هم افزائی حاصل از تضارب آراء و افکار، دومین جلسه فوکوس گروپ سال 1403امروز سه شنبه 19 تیر ماه با حضورقریب به پنجاه نفر از بیماران و همراهانی که  در این مرکز مورد عمل جراحی قلب و جراحی دریچه قرار گرفته بودند در کلاس واحد آموزش بیمارستان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه دو ساعته که به دعوت واحد آموزش سلامت وبا حضور مترون و برخی از مسوولین بخش ها و واحدها برگزار شد خانم قنبری آزرم کارشناس واحد سلامت بیمارستان، ضمن پاسخ به پرسش های حاضرین به بیان مطالبی در خصوص خود مراقبتی های بعد از جراحی،نحوه استفاده از داروها و تداخلات مربوطه پرداخت.

در ادامه خانم ذبیحیان مترون با ذکر این نکته که جراحی قلب خدمتی بسیار گسترده  می باشد درباره اهمیت خود مراقبتی در بهبود سلامت و ارتقاء آن مطالبی را یادآور شد.

وی سپس با تاکید براین اینکه که کیفیت سقف ندارد از مدعوین خواست درباره آنچه که می تواند در تغییر فرآیندها یاریگر بیمارستان بوده و موجب بهبود کیفیت خدمات رسانی در هر حیطه ایی اعم از پزشکی، تغذیه،ایمنی بیمار و... گردد اظهار نظر نمایند و یقین بدانند  که مطالب عنوان شده از سوی آنان؛ پس از جمع بندی درجلسات تیم اجرایی بررسی و برنامه ریزی لازم برای بهبود تا حد ممکن صورت خواهد گرفت.

در این جلسه حاضرین درجوی دوستانه نقاط قوت و برخی مسائل و مشکلات خود را با مترون در میان گذاشتند./خ

  • گروه خبری : اخبار اصلی
  • کد خبر : 142005
کلمات کلیدی
زهرا خوش قیام
خبرنگار

زهرا خوش قیام

تصاویر

اسپریت پرتال

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام